782100/33VC
| Part Number | 782100/33VC |
| Manufacturer | Murata Power Solutions |
| Category | Transformers |
| Description | TRANSFORMER, 3.3V-3.3V, 4KVDC, 1 |
782100/33VC Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | 782100/33VC PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Murata Power Solutions |
| Product Line | Power |
| Subcategory | Specialty Transformers |
| Series | 782100 |
| Inductance | 310µH |
| For Use With/Related Products | PE22100 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.385" L x 0.360" W (9.77mm x 9.14mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.250" (6.35mm) |
Quick Inquiry
| In Stock | 676 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
