9ZML1233EKILFT
| Part Number | 9ZML1233EKILFT |
| Manufacturer | IDT, Integrated Device Technology |
| Category | Clock & Timer ICs |
| Description | IC OEM MUX DERIV 72VFQFPN |
9ZML1233EKILFT Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | 9ZML1233EKILFT PCB Footprint and Symbol |
| Brand | IDT, Integrated Device Technology |
| Product Line | Semiconductors |
| Subcategory | Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| Series | - |
| Type | - |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:12 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 72-VFQFPN (10x10) |
Quick Inquiry
| In Stock | 369 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
