B39321R0822H210
| Part Number | B39321R0822H210 |
| Manufacturer | Qualcomm |
| Category | Crystals, Oscillators, Resonators |
| Description | SAW RES 319.5080MHZ SMD |
B39321R0822H210 Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | B39321R0822H210 PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Qualcomm |
| Product Line | Passive Components |
| Subcategory | Resonators |
| Series | B39321 |
| Type | SAW |
| Frequency | 319.508MHz |
| Frequency Stability | - |
| Frequency Tolerance | - |
| Features | - |
| Capacitance | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm) |
| Height | 0.057" (1.45mm) |
Quick Inquiry
| In Stock | 364 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
