N682387MG TR
| Part Number | N682387MG TR |
| Manufacturer | Nuvoton Technology |
| Category | Interface ICs |
| Description | IC CODEC DUAL PROGR 64TQFP |
N682387MG TR Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | N682387MG TR PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Nuvoton Technology |
| Product Line | Semiconductors |
| Subcategory | CODECs |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Data Interface | PCM, SPI |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Sigma Delta | Yes |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Analog | 3.13V ~ 3.47V |
| Voltage - Supply, Digital | 3.13V ~ 3.47V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TQFP |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
Quick Inquiry
| In Stock | 384 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
