TDC-GP22 5K T&R
| Part Number | TDC-GP22 5K T&R |
| Manufacturer | ams |
| Category | Interface ICs |
| Description | IC ULTRASONIC FLOW SENSOR 32QFN |
TDC-GP22 5K T&R Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | TDC-GP22 5K T&R PCB Footprint and Symbol |
| Brand | ams |
| Product Line | Semiconductors |
| Subcategory | Sensor and Detector Interfaces |
| Series | - |
| Type | Converter |
| Input Type | - |
| Output Type | - |
| Current - Supply | 100nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFN |
Quick Inquiry
| In Stock | 394 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
