TDC-GP30YD-F01 1K
| Part Number | TDC-GP30YD-F01 1K |
| Manufacturer | ams |
| Category | Interface ICs |
| Description | TDC-GP30YD-F01 1K QFN32 LF T&R |
TDC-GP30YD-F01 1K Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | TDC-GP30YD-F01 1K PCB Footprint and Symbol |
| Brand | ams |
| Product Line | Semiconductors |
| Subcategory | Sensor and Detector Interfaces |
| Series | - |
| Type | Converter |
| Input Type | Logic |
| Output Type | Logic |
| Current - Supply | 1.9µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
Quick Inquiry
| In Stock | 478 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
